| BR34K3R a întrebat:

Voi ce ati alege intre PS3 si Xbox 360?
As vrea ca raspunsul sa fie argumentat.
Cel mai bun argument primeste funda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul, in ianuarie 2014 apare ps4 si te sfatuiesc daca vrei sa cumperi xbox 360 sau ps3 mai strange bani si ia un ps4. PS4 este 1799lei si vine la pachet cu controller dualshock 4 cablul de alimentare cablu hdmi. In plus jocurile sunt foarte bine optimizate pentru console mai ales pentru acestea noi

| KeNzor2k a răspuns:

PS3 e mai bun! Si PS3 are avantaj deoarece nu trebuie sa cumperi tichete pentru internet care alea is costisitoare! Deci mai bun e PS3!

| cosminelu1234 a răspuns:

Mie imi plac amandoua.
PS3:
-are o multitudine de jocuri
-vine cu multe accesorii
-jocuri 3D(Spider-man1, 2 si 3; Real racing 3 etc)
-cel mai nou
-cel mai bun

Xbox 360:
-jocuri nu chiar realistice(unele)
-vine cu un controler
-imaginea e buna(a produsului)
-