| Keyko a întrebat:

Funda! Salut! Am acea problema la Windows, cea cu Windows Genuine. Cum as putea sa o rezolv? Va rog sa ma ajutati si nu exista posibilitatea de a reinstala Windows-ul deoarece am o groaza de programe pe care ar trebui sa le reinstalez. Dau funda + vot! Voturi dau la toti!

4 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

Iei win 7 activation, il deschizi si setezi ce mai trebuie pe acolo si ii dai activate

| DANI_1590 a răspuns:

Nu prea stiu, eu l-am avut direct pe cd-ul cu windowsul.

| raidxp a răspuns:

Se poate, doar ca aici nu incurajam pirateria, exista un patch, google e prietenul tau happy