| Tau_SuperErou_1995 a întrebat:

Funda!^^^ Salutari!
Am activat pe o cartela Orange optiunea Orange Young, dar cu CNP-ul altcuiva. Acum pentru a activa o anumita optiune, am nevoie din nou de acel CNP, dar nici macar nu mai stiu de la cine l-am luat, nu sa il si mai tin minte. Pot schimba cumva CNP-ul folosit pentru Young?

Răspuns Câştigător
| razy09 a răspuns:

Da. Doar daca vrei sa iti pui CNP-ul tau (chiar daca e folosit). Pt asta trebuie sa mergi cu buletinul la Orange Shop. Dai o declaratie si te rezolva happy

1 răspuns: