| XFreeX a întrebat:

Funda si Vot! Unde se gaseste seria cadrului la o bicicleta (vreau sa cumpar o bicicleta noua si vreau sa stiu sigur ca nu e furata, verificandu-i seria )!

6 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Daca e noua, cum da fie furata? Sau vrei sa iei una second-hand?

| spy2o a răspuns:

Si daca stii seria la ce te ajuta? Lucrezi la FBI si cauti in baza de biciclete a lor seria respectiva?

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Seria cadrului e dedesubt, sub butucul pedalier + Factura

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Eu mi-am cumparat bicicleta di DHS, chiar daca sunt din Bucuresti am fost la ei la sediul oficial si de acolo mi-am luat-o.

| XFreeX explică:

La o bicicleta dhs sau rich de exemplu unde se afla seria?

| sexs1m8ol a răspuns:

Sub pedale... depinde de bicicleta acum.