| MrSeby a întrebat:

Funda TPU. Ce inseamna pret fara conectare?
Adica nu trebuie sa fi conectat la acea retea, sa iti cumperi un telefon nou? Am vazut la Vodafone.

Răspuns Câştigător
| viktorxxx a răspuns:

Adica fara sa iti faci abonament la ei, il cumperi si iti accepta orice cartela, din orice retea. De obicei asta e cea mai scumpa varianta.

5 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Il iei pe liber...nu e pe abonament telefonul.
e doar al tau.
Succes

| VeveritzaKamicazee a răspuns:

Pret fara conectare cred ca inseamna pretul telefonului la liber fara abonament happy big grin

| liviuiacob88 a răspuns:

Da

| andreuka012 a răspuns:

Pret fara conectare inseamna sa iti iei un telefon la liber

| georgej a răspuns:

Inseamna "la liber", adica cumperi telefonul la pretul pietei... fara reducerea care ti-o dau atunci cand iti faci abonament.