| MrSeby a întrebat:

Funda TPU.De unde este mai bine si de mai buna calitate sa cumpar un Samsung Galaxy 5, de pe emag(. ro), sau yourphone(. ro)?

Răspuns Câştigător
| mayumy a răspuns:

Iti spun din proprie experienta ca se stica imediat ce expira garantia.Nu conteaza de unde il iei ca tot acelasi telefon.Multi prieteni au avut Samsung galaxy 5, s etc si se strica repede indeferent cata grija ai de el.Eu am avut mare grija de al meu si s-a stricat dupa ce a expirat garantia.

2 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Nu conteaza de unde ti-l iei e tot acelasi happy si eu tot de pe eMAG am vrut sa mi-l iau dar mi-am luat alt telefon mai slab laughing

| ilikedub a răspuns:

Nu conteaza de unde ti`l iei...parerea mea e sa-ti iei un wave s8530. Compara`l ca performante si ca pret si mai departe tragi singur concluzii (daca ti`l lene sa compari iti spun eu cateva : display mult mai mre si mai bun, rezolutie de 2 ori mai buna la display, procesor dublu etc.