| raresu12 a întrebat:

Funda TPU :)! Scuze ca pun dinnou cam aceiasi intrebare ca cea recenta, dar vreau niste pareri despre acest laptop daca se poate ...s-free-dos

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta este mai performant:
http://bit.ly/1v19nAi
Are placa video dedicata de 2 GB si memoria cache de 3 MB.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa-ti dau o parare concreta si detaliata despre acest laptop pentru ca nu am avut deaface cu Lenovo dar la bugetul tau nu prea gasesti ceva m-ai performant decat recomandarea colegului @Mickey93, dar eu totusi as alege de pe www.cel.ro un Dell Inspiron 3542 i3-4030U 500GB 4GB HDMI HD4000, daca vrei jocuri atunci m-ai aduna niste bani, iar daca vrei ca toate jocurile sa-ti mearga ia-ti un PC. Succes

| raresu12 explică:

Si ce sistem desktop pc mi-ati recomanda?