| MrSeby a întrebat:

FUNDA URGENT! Miam instalat din nou Windows XP, dar imi lipsesc niste drivere, de internet ( Enthernet Controller ) si video ( Video Controller VGA Compatibile ). Unde l-as putea gasi va rog crying

Răspuns Câştigător
| LOVEsick a răspuns:

Depinde ce pc ai happy. le iei de pe site-ul oficial. De exemplu eu am un laptop HP pavilion g6 si le-am luat de pe site-ul HP thinking

4 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Pai trebuie sa ai niste CD-ri de la pc cand l-ai, cumparat!

| DiamondEyes a răspuns:

Cauta repede si instaleaza ce-i pe ele

| ane_4176 a răspuns:

Pai uita-te ce placa de baza ai si vezi daca mai ai cd-urile cu driverele respective.

| marius553 a răspuns:

Mergi la cineva si sa iti ei linux ca e gratis si are toate driverele dar nu te poti juce pe el