| MrSeby a întrebat:

Funda urgent TPU. Ce ar fi mai convenabil sa imi cumpar :
1.Samsung Galaxy Fit la 120 lei + 6, 2 euro/luna la Cosmote
2.Samsung Galaxy Gio la 119 lei + 12 euro/luna la Vodafone
Ma refer si la calitatea telefonului nu doar la pretul abonamentului.

Răspuns Câştigător
| OaiaaNebuna a răspuns:

Eu mi-am achizitionat in aceasta vara Samsung Galaxty Fit si te asigura ca este cel mai bun. Nu numai ca are un abonament convenabil [oricum eu cand imi cumpar un nou telefon nu ma uit neaparat la aceast aspect] dar calitatea produsului este nemaipomenita. Il am si acum si l-am scapat pe jos de o gramada de ori si am umblat pe el de nenumarate ori pentru ca are niste aplicatii super tari.Cu toate acestea nu s-a zgariat aproape de loc si este la fel de accesibil ca la inceput.Toch-ul nu merge greu.Il poti butona imediat.este o minune de telefon.Iti spun din propria experienta. Sper ca te-am putut ajuta! Succes!

3 răspunsuri:
| andrei733 a răspuns:

Clar gio.Eu am si sunt foarte multumit de el

| AleAle123 a răspuns:

Eu zic a Smnsung Galaxy Gio :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy fit happy.