| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! ventilatorul nu pornește la laptop după suspendare,porneste doar daca ii dau restart sau il bag la incarcat
o fi de la bios, trebuie actualizat?
am un Acer 5315 cu Windows xp

1 răspuns:
| Sarudman a răspuns:

Incearca sa desfaci laptopu si sa curati incet praful ed pe ventilator cu un penson(daca are) si daca nu are vezi ca sunt de cumparat uleiuri speciale. Pune o picatura acolo mai jos la ventilator jos unde se roteste. Daca nu merge nici asa inseamna ca poate un fir care duce la ventilator nu face lagatura si de asta nu iti merge. Sper k te am ajutat.