| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! ventilatorul nu pornește la laptop după suspendare, porneste doar daca ii dau restart sau il bag la incarcat

o fi de la bios, trebuie actualizat?

am un Acer 5315 cu Windows xp

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ar trebui un update la BIOS, dar daca gresesti poti face mai mult rau. Du-te aici si ai sa-l gasesti:
http://support.acer-euro.com/drivers/downloads_gd.html
(alegi-Notebook-Aspire-5315)

| wezoNe a răspuns:

Nu este de la bios, si nici de la windows este posibil sa fie plin de praf si sa nu-i permita sa se invarta din prima. Incearca sa aspiri putin leptopul.(prin carcasa daca-ti este frica/ nu ai experienta in desfacerea laptopurilor).