| eXcisioN a întrebat:

|funda| + |VoT| Am un Samsung S5230, am internet pe el, browser-ul merge perfect, dar niciuna dintre aplicatii nu se conecteaza la internet (jocurile, messenger-ul, Opera mini, de exemplu). Ce trebuie sa ii fac ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| mitzagl a răspuns:

Banuiesc ca este memoria, incearca sa mai stergi cevawinking

2 răspunsuri:
| gabridian a răspuns:

Pe Samsung merg putine aplicatii care nu sunt descarcate de pe Samsung apps. Opera mini nu merge incearca cu browserul implicit.Pt mess recomand sh messenger dar merge doar daca esti in reteaua Orange

| gabridian a răspuns:

Pe Vodafone nu am testat