| dmrtr a întrebat:

Funda+vot! exista telefon cu android pana in 5 milioane? care sunt acelea?

Răspuns Câştigător
| ionutandrei95 a răspuns:

Da sunt dar le gasesti la magazine online. Samsung galaxy mini il gasesti cel mai ieftin cu 450 lei pe www.edigital.ro Huawei sonic(dar e mai prost) un mini si-ar merita banii si cel mai ieftin telefon cu android este de la LG dar nu mai stiu cum se numeste. funda?

3 răspunsuri:
| Ando1dul a răspuns:

Nu momentan... poate doar la mana a doua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Nu sunt.

| DanutzZz1996 a răspuns:

Da la cosmote cosmote move sau[Alcatel ot 908] e tot una, Huawei sonic, Samsung Galaxy Fit S5670 asta e mai scump 600 de lei cam asa dar cred ca se gaseste si mai ieftin.