| Durbaca_Alex_1998 a întrebat:

Funda.Vreau sa aflu o modalitate prin care pot sa dau muzica de pe pc sa se audaa pe telefon.
pentru ca sa conectez telefonul la sistem pentru ca firul de la sistem nu poate ajunge pana la mufa de la laptop.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Https://play.google.com/store/apps/details?id=com.georgie.SoundWireFree dar trebuie sa te chinui la configurare. Am inteles ce ai vrut tu.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poti sa faci ce vrei tu numai daca ai un adator bluetooth, si daca telefonul tau are android, iar laptop-ul musai windows 7.

| Durbaca_Alex_1998 explică (pentru sltlp):

Da frate eu vreau o metoda.
Stii ca este metoda aia sa dai de la tel la pc eu vreau invers

| sltlp a răspuns (pentru Durbaca_Alex_1998):

Https://play.google.com/store/apps/details?id=com.georgie.SoundWireFree dar trebuie sa te chinui la configurare. Am inteles ce ai vrut tu.