| Stefunny a întrebat:

Funda! Vreau sa descarc un program si are 193 MB iar eu mai am spatiu in calculator de 4 GB.Am indeajuns spatiu sa il descarc?
Eu stiu ca GB este mai mare decat MB dar nu sunt foarte sigura.

Răspuns Câştigător
| albina a răspuns:

1000mb=1gb... asa ca stai linistita... ai suficient spatiu

14 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bineinteles ca ai spatiu destul, 1 GB = 1.024 MB, astfel ca ai 4.096 MB. Numai bine!

| Gizăz a răspuns:

Ai destul. 1 GB = 1024 de MB deci tu mai ai liber 4096 MB. Programul are doar 193 MB.

| Broadband a răspuns:

Ai destula memorie pentru 5 programe din astea

| SamSon a răspuns:

Ai destul loc happy
si da GB > Mb

| kristy a răspuns:

Sigur ca DA draga mea 1GB =1024MB
have fun! funda plz!

| vibers9 a răspuns:

1 GB = 1024 MB
4 GB = 4096 MB

deci ai destula memorie ca sa il descarci big grin funda?

| TheDarkOne a răspuns:

Da poti happy
1 GB are 1024 MB
funda?puppy dog eyes

| iJustWannaDance a răspuns:

Da. un GB are noua sute si ceva de MB. happy

| alex_1645 a răspuns:

Ai spatiu sa il descari chiar si de 10 ori.Dar nu iti recomand sa faci asta.In schimb iti recoman sa dai o funda.

| Player54 a răspuns:

rolling on the floor chiar mai sunt oameni dinastia?

| Stefunny explică (pentru Player54):

Da, stiu laughing Poti sa ma intrebi orice altceva despre internet si calculatoare, dar cand vine vorba de programe si alte detalii, chiar nu ma pricep laughing

| Mih4IxD a răspuns:

1GB=1000MB,deci mai ai destul spatiu...

| DragosFku a răspuns:

Ai destul spatiu in calculator pentru a-l descarca pentru ca, asa cum ai spus tu, GB este mai mare decat MB. Deci da, ai locwinking

| edutzzu a răspuns:

Da ai destul spatiu sa instalezi acel program
succes