| Minge707 a întrebat:

FUNDA! Vreau sa ma uit la TVD pe www.cwtv.com, dar imi zice " Sorry, this content is not available in your location ". Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un proxy e un server intermediar intre cel care face requesturile (adica broserul tau) si serverul catre care faci requesturie in cazul tau cwtv.com

cauti un proxy cu ip de state pe net, cauti tutorial de cum sa il setezi in browser ul pe care il solosesti si s ar putea sa mearga

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa iti iei un proxy de SUA

| Minge707 explică (pentru suntserios):

Ce e ala un proxy, imi explici mai detaliat ce trebuie sa fac? Te rog foarte frumos.

| suntserios a răspuns (pentru Minge707):

Un proxy e un server intermediar intre cel care face requesturile (adica broserul tau) si serverul catre care faci requesturie in cazul tau cwtv.com

cauti un proxy cu ip de state pe net, cauti tutorial de cum sa il setezi in browser ul pe care il solosesti si s ar putea sa mearga