| ElenaGilb3rt a întrebat:

FUNDAA! Ce parere aveti despre samsung galaxy s 2? Va rog nu ziceti numai "buna, rea etc". Vreau o explicatie la raspunsul vostru.

1 răspuns:
| Atechan a răspuns:

Mie imi place mult forma si este o idee buna sa iti ei pentru ca:Galaxy S II utilizează Android 2.3 (denumit „Gingerbread"), cea mai nouă și mai rapidă versiune a celui mai popular sistem de operare (OS) mobil din lume. Dispozitivul încorporează cele 4 noi hub-uri exclusive de conținut și de divertisment ale Samsung, oferind acces instantaneu la muzică, jocuri, reviste și rețele sociale.

Prin intermediul procesorului dual-core și al conectivității wireless avansate (HSPA+ 21), Galaxy S II dispune atât de viteza, cât și de puterea de a oferi o performanță mobilă de neegalat. Procesorul dual-core permite navigare web rapidă, multi-tasking comparabil cu cel cu care te-ai obișnuit utilizând PC-ul, calitate grafică superioară și o interfață 3D cu răspuns rapid, toate acestea pe ecranul extreme de larg al smartphone-ului. Performața superioară 3D face ca redarea jocurilor și a filmelor să fie incredibil de rapidă și fluent. Funda? macar vot?