| lizy12iul a întrebat:

FUNDAAA! hey all am o problema cu USB-ul, imi apare usb device not recognized. ce as putea sa fac ca sa imi mearga? mentionez ca la celelalte imi merge, la telefon la mp4. dar la camera foto nu.inainte mi-a merscrying(. plz help!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| fresHZoNe a răspuns:

Probabil ca s-a defectat mufa din camera foto. scoate cardul si incearca sa o conectezi din nou. daca merge inseamna ca ai cardul defect.

oricum, in general, acel mesaj apare cand device-ul, pe care vrei sa il conectezi, este defect sau nu are driverul instalat.

| Scriitoarea a răspuns:

Nu merge daca ce ai pus in el nu merge. Si eu am un card de memorie de 4 giga si l-am pus in mp3. Nu l-a recunoscut. Am pus un alt card si a mers, deci cred ca ar trebui sa-ti duci camera la un prieten/prietene si sa incerci si acolo. Daca nu merge inseamna ca are ceva aparatul si daca merge inseamna ca are ceva usb -ul la conectarea cu aparatul foto. Sper sa te fi ajutat cu ceva ce ti-am zis. Funda?

| valutehnik a răspuns:

Mai concret...

| qwertyz a răspuns:

Ai instalato