| ronadian a întrebat:

Fundita! Pot conecta maneta de xbox 360 wireless adica fara fir la PC ? .si daca se poate cum? Ms!

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Din cate stiu nu poti pentru ca e speciala de xbox360 deci pc nu ar recunoaste-o cum trebuie sau deloc

| ViSsseS a răspuns:

Cea cu cablu se poate si nu te baga daca nu sti alinkun ...sa sti ca si kinectu de la xbox merge pe pc....incearca un joc de xbocpe pc si ce observi? merge.si sa stii. daca vrei sa folosesti maneta este foarte misto.astazi am sa merg sa ma interesez ca si eu as avea nevoie