| Spike189 a întrebat:

Salutare, am vandut o maneta de Xbox, care era noua, mie imi mergea perfect, adica am probat-o de cateva ori, si azi am vandut-o unui tip. Acum ma suna si imi zice ca nu se conecteaza maneta la Xbox (este maneta Wireless). Ce problema poate fii? Ce sa fac? (maneta este originala primita odata cu Xbox-ul

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sa iti spuna ce vrea, tu ai luat banii si el sa faca bors.

2 răspunsuri:
| edy132 a răspuns:

Ori nu are baterie, ori bulangiu te-a pacalit si probabil are alta maneta care nu merge. Data viitoare testeazale in fata celui care le vinzi ca sa nu te traga in teapa.

| kennzor a răspuns:

Nu trebuie sa conectezi automat maneta la xbox in spate la maneta sti unde e cardul acela e un boton mic si mai trebuie sa apesi la xbox unde e butonul ala cu unde trebuie sa apesi pe amandoua deodata