| Boniboon a întrebat:

Habar n-am pe ce am apasat, dar daca intru pe Internet Explorer trebuie sa am pe langa mine si o lupa.Scrisul este foarte mic, abia daca se intelege. Am luat toate tastele la rand, dar nimic. Aveti idee ce as putea face pentru ca marimea scrisului sa revina la starea initiala? laughing Fundoi mare si gras! big grin

Răspuns Câştigător
| ItzRivenGod a răspuns:

Apasa pe ctrl si pe rotita inainte

11 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

In coltul dreapta jos o sa iti apara un procentaj atentie sa fie la 100%

| iulianr a răspuns:

Incearca sa apesi CTRL++

| hiphopbeatz a răspuns:

Ctrl+ala de la mouse de scroll/

| Turquoise a răspuns:

Apasa pe ctrl si plus sau daca vrei sa o micsorezi tine apasat ctrl si minushappy

| Merilynne a răspuns:

Daca ai Internet explorar te duci la page si dai pe zoom si e o lista cu 50 %, 70 %, 100 %... sper ca te-am ajutat

| azzzzorrel a răspuns:

Pai nu stiu pe ce ai apasat

parca trebuia sa apesi click dreapta si iti aparea imaginea mai mare de la internet...

sper sa iti fie de ajutor.

| Xonia a răspuns:

Tine apasat pe CTRL si roteste de rotita aia de pe mouse
happy

| lollitha a răspuns:

La mine de 2 zile scrisul este ff mic

la fel si la prietena mea
laughinglaughing

nu stiu cum sa fac ca scrisu sa revina cum a fostangry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide`explorer`u, tine apasat pe ctrl si`in acelasi timp dai din rotitza`aia d la mouse`in sus happy. succes >:d< fundabatting eyelashes?

| DenisaDenisuk a răspuns:

Pai ai putea apasa click dreapta si daca arata zoom in? apesi big grin daca nu happy imi pare raw sad

| seker a răspuns:

`intra in explorer`tine apasat pe ctrl si`in acelasi timp invarte in sus de rotitza aia de`la mouse. succes! fundabatting eyelashes?