| AfterDark a întrebat:

Hai salut. Cand vreau sa pun la story pe insta ceva si vreau sa mai adaug si muzica imi da, dar DE CE nu toate piesele? Am vrut sa pun de la o formatie ceva frumos dar din atatea piese cate are pe insta nu imi da decat vreo 2! Spune tu! +cred ca is luate piesele acelea de pe spotify nu? Ok. Eu am instalat ala pe acolo imi da nu numai alea vreo 2, imi da de la formatia aia mai multe. De ce credeti ca e asa? Ce e de facut? Chiar nu se poate pune cu muzica de pe telefon? Dau funda

1 răspuns:
| Alverto a răspuns:

Pai un motiv ar fi că doar melodiile cunoscute sunt puse acolo, adică cele cu minim 100k views