| Kazi a întrebat:

Hai salut, stiti daca exista vreun program care sa mareasca volumul calculatorului mai mult decat limita lui?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate depasi limita fizica a calculatorului, indiferent la ce te referi(capacitate de stocare, video, sunet etc) decat prin schimbarea hardului existent cu altul de capacitate mai mare ori prin adaugarea de dispozitive externe pentru memorie (stick-uri). Succes si numai bine!

5 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

La ce te referi prin volum?
Ce auzi tu in boxe? Sau capacitatea de stocare? thinking
Pentru niciuna nu exista programe.
Daca vrei mai multa capacitate de stocare poti cumpara de la orice magazin de calculatoare un hard-disk (sunt de diferite capacitati) pe care sa adaugi in sistem. happy

| VisualBasicExpert a răspuns:

Boxele laughing

| Iuliaana a răspuns:

Program nu, dar exista placi de memorie pentru ca memoria calculatorului sa fie mai marewinking

| Kazi explică:

Vroiam sa spun sa se auda mai tare...

| MisteriousGeo a răspuns:

Sall te pot ajuta in asta... Uite aici un program foarte bun http://windowsgeek.info/tag/cum-sa-maresti-volumul-la-boxe sper sa te ajute pe mine m-a ajutat. funda? :)