| Bâza a întrebat:

Exista vreun program sau ceva care sa-mi mareasca memoria calculatorului?big grin
Daca nu, ce ar trebui sa-i schimb sau sa-i adaug calculatorului pentru o memorie mai buna?

Răspuns Câştigător
| xxXXxXPreciousGirlXxXXxx a răspuns:

Buna.
Eu am acel program care poate sa iti mareasca memoria calculatorului. Tu doar trebuie sa imi dai acept la id : pretty_girl733 ca sa pot sa iti dau programul care este foarte EFICIENT.

| pasaban a răspuns (pentru xxXXxXPreciousGirlXxXXxx):

Exista vreun program sau ceva care sa-mi mareasca memoria calculatorului?
Daca al ai mil dai terog sa-l instalez

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui la care memorie te referi, exista memoria de pe harddisk si memoria RAM. Oricum, nu exista program pentru marirea memoriilor. HDD-ul, ca si memoria RAM, au o capacitate stabilita prin fabricatie si care nu poate fi marita. Pot fi schimbate cu unele de o capacitate mai mare ori, pentru marirea capacitatii HDD sa folosesti o memorie externa, conectata la PC sau stick de memorie. Numai bine!

| winter a răspuns:

Adica memoria ram? stiu ca poti face cu un stick sa-l folosesti doar pentru memorie ram dar merge doar pe windows 7 si cred ca si vista.pe xp nu cred ca merge. daca nu cumparati memorie ram mai ales ca acum nu sunt preturile asa mari can trecut.dar trebuie sa tii cont si de procesor

| paulthegame a răspuns:

Nu nu este program doar sa schimbi ram bagai 2 de 2gb schimbi procesorul sau il overclockezi, schimbi placa video 512
si la o adica si placa de baza

| bumtzy_3889 a răspuns:

I-ati un hard disk! gasesti la magazinele mari...depinde de cate memorie iti trebuie

| alexrazvan a răspuns:

Cumperi memorie externa de diverse marimi, dar costa:eu am dat 4 mil.vechi pe una dar poate cuprinde peste 100filme obisnuite mi se pare