| anonim_4396 a întrebat:

Hai TPU. In curand o sa apara IOS5 si sunt intr-p dilema. Eu am iphone4 si vreau sa va intreb urm lucru. Am citit pe site-ul oficial ca IOS5 va fi compatibil ai cu iphone4, deci ce Ziceti sa ii fac update la IOS5? Astept parerile voastre. Funda la cel mai bun

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce rost are? Momentan nu ai nici un avantaj! Nu se imbunatateste cu nimic starea telefonului si aplicatii pentru el (iPhone 5) vei gasi dupa 4-5 luni mai multe.

| pure9 a răspuns:

Il imbunatateste, apar mai multe chestii noi la el, mai multe functii. Eu vroiam sa stiu daca l-ar strica cu ceva.