| catty443 a întrebat:

Heeei.imi poate spune cineva cum pot intra pe messenger dp mobil?:-s.am incercat cu shMessenger dar nu stiu de ce nu merge thinking dau fundita.multumesc

Răspuns Câştigător
| iBubble a răspuns:

Intra pe web pe http://yahoo.com/messenger si vezi daca merge :)

9 răspunsuri:
| Mary496 a răspuns:

Www.yahoo.com/mobile sau yahoo.com/messnger

| daniEL88 a răspuns:

Merge si cu sh messenger atat timp cat ti sa instalat si ai selectal la setari tipul de conexiune pe care il folosesti u: wap sau internet, dar deasemeni trebuie sa ai un cont pe shmessenger din ce tin minte

| ILied a răspuns:

Cu netul. Daca ai un program pe-acolo pe la net numit Yahoo! Messenger dai pe el, sing in si apoi vorbesti cu prietenii tai.

| flaviuscr7 a răspuns:

Daca ai net de la Vodafone suna la *222 intra in legatura cu un operator si cere-i setarile de mobile internet in scurt timp le vei primi inchide telefonul porneste-l din nou si mai mult ca sigur iti va merge...si eu am avut problema asta la inceput dar apoi am rezolvat-o in felul asta daca ti-am fost de ajutor poate imi dai o fundita thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe meebo

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Pai scrii pe google yahoo messenger...si dai pe primuh si ii inposibil sa nu mearga.big grin

| Alexbaiatu a răspuns:

Intra pe site la yahoo de pe telefon si acol gasesti sa intri pe messenger, sau mai este ebuddy