| alinamaria2107 a întrebat:

Heeeii lume big grin.
Ce tableta imi recomandati de pe eMAG pana in 550 lei? da' sa fie buna si pentru jocuri si bateria sa tina. (Nu vreau Utok). dau fundaa :*

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca ai banii azi, cumpara: http://bit.ly/1xwB0PO. Dar cumpara azi(cat mai e la reducere, ca nu stiu cat e), ca dupa ai sa vrei si nu ai sa gasesti. Au mai fost unii acum cateva luni care s-a mocait sa ia un Nexus(tot de asta, dar era varianta 16 gb pe atunci) de asta pana nu a mai avut cu ce sa il ia. Ai tot ce vrei la tableta aia. Performante destul de bune, o sa primeasca upgrade la android L, capacitate mare de stocare, si o baterie care tine destul de mult.

| mgtow a răspuns:

La pretul ala nu gasesti nici o tableta buna de jocuri. Sfatuiestete cu un angajat din e-mag direct din magazin sa ajungi la o solutie definitiva.