| Alex33A a întrebat:

Heeeiii TPU. Mi-am pus mai demult o parola la telefon, dar... am uitat-o. Stiu sigur ca incepea cu 03. Mai departe numai stiu. Avea si 9 si 6 in ea si era formata din 6 cifre. 03****... numai stiu exact. Exista vreo posibilitate sa-mi amintesc parola? Nu vreau sa-l duc la Orange sau in alta parte. parola era destul de usoara oricum.dar chiar acum nu mi-o pot aminti. Stie cineva vreo metoda prin care mi-o pot aduce aminte? Va rog.

1 răspuns:
| Tavutzu a răspuns:

Dati cu tigaia in capstraight face nu exista alta metoda decat sa-l duci de unde l-ai cumparat