| TheKillerrr a întrebat:

Heei. Am si eu o intrebare. Pe LG OPTIMUS L7 se pot descarca jocuri de genul Subway Surfers deoarece as dori sa imi cumpar, dar vreau sa pot sa imi descarc si jocuri de genul acesta.

Răspuns Câştigător
| ionnut2011 a răspuns:

Buna,da se pot descarca gratis ( unele gen Subway Surfers, Angry Birds...) restul cu plata de pe Google Play noul Android Market sper ca te-am ajutatwinking

| TheKillerrr explică (pentru ionnut2011):

Adica merg sigur Subway Surfers si chestii de genul asta nu?

| ionnut2011 a răspuns (pentru TheKillerrr):

Da Subway Surfers merge sigur si e gratis am testat pe un Sony Xperia Miro iti spun sa fi sigur apropo un optimus l7 buna alegerewinking

4 răspunsuri:
| Yo98 a răspuns:

Poti sa descarci absolut orice de pe Magazinul Play. Poti sa si cumperi jocuri daca te lasa buzunarul sa faci asta.

| Gizy a răspuns:

Da merge si iti recomand cu placere acest telefonil am si eu unul de aproximativ 3 luni, si inca ceva merge soooooooper pe internetwinking