| Denisaa a întrebat:

Heeihappy
Care este diferenta intre LG KP500 si LG KP501?thinking
Vrea sa imi cumpar un telefon si nu stiu care sa il aleghee hee.
Voi care mi lati recoamnda?big grin
Multuhappy

3 răspunsuri:
| Jko4r a răspuns:

Eu am LG KP 500 COOKIE si sunt multumit!

| MadQueen a răspuns:

Eu am Lg kp501 si prietena m, ea cea mai buna are Lgkp500. Butoanele din fata difera. Cel din mijloc e la fel la ambele iar cele 2 de landa la 500 sunt mai mari iar la 501 sunt mai mici. In rest eu nu am vazut nici o diferenta. Si sincer eu sunt multumita de el! happy

| SeBy_7352 a răspuns:

Nu merita Lg eu am LG Ku990i si sunt cam dezamagit...iti propun sa iti ei un Sony Ericsson W995