| Felictiy a întrebat:

Heei! Mi am luat un iphone xs max si cand ma suna cineva sau primesc mesaj nu se aude soneria, doar vibratia. Am fost la configurari si spune ca totul e ok...ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| HalpMexd a răspuns:

Stii ca sus are un buton on/off de silent, nu se apasa se misca doar stanga dreapta, daca e in dreapta e pe silent si orice ai face normal ca nu se aude, muta de el

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din setări caută sa dai volumul la maxim reseteazal de unde l ai cumparat? Din magazin? Ai garantie? Sau este o țeapă de pe olx. Daca nu merge suna l pe cel care ti l a vindut si spune i sa ti dea banii inapoi pe el, dar nu stiu daca o sa mai vrea. Cîti bani ai dat pe el?

| Andreeush a răspuns:

Du-te la setări și modifică.