| Cruciuliță a întrebat:

Heei prieteni, daca cineva are pagina de facebook, dar nu apare in lista sa, rubrica PRIETENI, e posibil ca persoana respectiva sa-si fi ascuns aceasta rubrica, ori chiar n-are nici un amic in lista de prieteni? Pentru ca eu sunt convinsa ca ar avea...cum se poate afla?
Sa zicem ca trebuie sa-i cer prietenia si daca-mi da acceptul, numai asa ii vad si restul prietenilor? Nu stiu daca m-am facut inteleasa!

Răspuns Câştigător
| AnnaGabriela a răspuns:

Si-a ascuns rubrica; si daca nu esti printre prietenii lui nu ai cum sa vezi. si o poti vedea dupa ce ii trimiti cerere.

6 răspunsuri:
| Cruciuliță explică:

Mersi tuturor. Restul voturi. Bune, normal!

| popeasca a răspuns:

Cu siguranta are prieteni, se poate ascunde rubrica.

| ReSp3c7 a răspuns:

Nu neaparat. ii poti vedea si pe ceilalti prieteni din lista lui. numai daca aceea persoana. nu face publice unele informatii!

| eXtreme078 a răspuns:

Nu cred ca poate sa il ascunda, din cate stiu eu. Poate ca nu are nici un prieten. Funda ca e singurul raspuns?

| StefyCrina a răspuns:

Pai te referi daca persoana sa para in pagina sa de facebook? Daca tu nu apari in lista persoanei inseamna ca te-a sters din lista sa de prieteni.Da, se poate si cum spui tu sa isi fi setat ca rubrica prieteni sa fie ascunsa.Chiar daca sunteti prieten exista setarea,, Doar eu´´. Asta iti pot spune dupa exprimarea ta. Sper ca ti-am fost de folos. happy

| davidus a răspuns:

Pai e posibilrubtica prieteni ca acea persoana sa nu dea dreptul celor care nu sunt prieteni cu el sa vada rubrica prieteni. eventual pune pe altcineva sa il adauge si sa vada