| FumulTigarii a întrebat:

Heei TPU:*! Am si eu o mica, mare problemastraight face.Mi-am schimbat de curand windows-ul la laptop(aveam 7 si acum mi-am bagat la loc 7 pentru ca celalalt nu mai functiona exact cum trebuie), problema e ca aveam o tastatura care pe celalalt windows- cand o conectam la laptop functiona, pe asta de acum nu merg butoanele dar nu stiu de ce thinking ...Adica cand o conectez la laptop mi se aprind beculetele si apoi se sting imediat.Pe langa asta, inainte cand cuplam tastatura scotea si laptopu-ul un zgoment specific, acum nu.Nu stiu ce are sad! Va rog ajutati-ma! puppy dog eyes
Cine ma ajuta, FUNDA:*!

Răspuns Câştigător
| Marian_Silviu_1976 a răspuns:

Apasa in acelasi timp tasta Windows aia cu steag si R. Va apare fereastra RUN. scrie acolo service.msc. SI da enter. in fereastra care apare cauta serviciul "Human Interface Device Access" Click dreapta pe el da-l AUTOMATIC si dai START. Si o sa iti mearga tastatura.

2 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Verifica driverul de la controlerul usb.fa un windows update cu tastiera conectata.

| Marian_Silviu_1976 a răspuns:

Scuze. "services.msc"