| TheBlackEmo a întrebat:

Salut TPU,de curand mi-am schimbat niste piese arse in pc (placa de baza,placa video si procesorul) si totul bine pana cand l-am stins si am observat ca tastatura are beculetele alea aprinse, ce are? eu il trag din priza dupa ce il sting ca sa se stinga beculetele la tastatura.
1.il pot lasa in priza si cu beculetele aprinse sau nu?
2.are vreo problema sau ce? Funda!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

1-2. Nu are nici o problema. Asa sunt unele placi de baza(Apar in general la coencotrii vechi, gen PS2. pe usb nu o sa patesti asa ceva).