| TwixulDrept a întrebat:

Heelp! Am activat internetul pe mobil pentru ca am avut o saptamana gratis. dar dupa ce ea s-a terminat mi-a luat 2 euro si acum... vreau sa renunt la internet. Cum fac? ziceti-mi pas cu pas va rog dau funda
multumesc :d

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Mergi la un centru de-a lor. Asa am patit si eu si mi se ingrosase factura (eu fiind pe abonament) si a trebuit sa platesc valoarea a 2 facturi din cauza internetului, pe motiv ca daca mi-am dat acordul o data inseamna ca vreau si- continuare pana la momentul refuzului meu nefiind justificata perioada de proba si de gratuitate. raised eyebrows