| troxanici a întrebat:

Heelp! Am o mare problema, mi-au fost sterse de tot( din recycle bin) din greseala, niste fisiere importante. Am descarcat de pe internet un program de recuperare, le-am gasit, dar cand incerc sa le accesez nu se pot deschide. Ce pot face?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă cu Recuva și NU mai șterge/copia alte fișiere pe partiția cu fișierele cu pricina până nu le recuperezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu acest program http://www.panalu.net/2010/11/recupera-fisierele-sterse-accidental.html e cel mai bun recupera tot