| anonim_4396 a întrebat:

Heelp! am un document world care nu vrea sa mi se dechida din bara de start. Problema e ca nu l-am salvat si nu vreau sa pierd continutul. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

La o asemenea problema, tot ce trebuie sa faci este sa astepti si sa speri. In cel mai fericit caz isi poate reveni dupa cateva minute, iar fisierul va putea fi din nou accesibil, insa din pacate la probleme de genu'... rar se intampla astfel de "minuni".

R. I. P document "world" al karlei -.- (glumeam)

O zi buna! happy

| MissNobody a răspuns:

Poti incerca sa dai click dreapta si apoi "restore". sper sa. ti mearga happy