| Xtreme554 a întrebat:

Heey.Am o intrebare...Am un virus pe facebook care se numeste "Oops" si nu stiu mai cum.Deci imi edicheteaza multă lume si o face din minut in minut.Asta la o poza cu selena gomez si justin bieber cică dezbracati.Verisoara mea mai mica a dat din greseala pe aia si de atunci imi apare pe wall chestia aia si incă cu prieteni edichetati.Moor că nu stiu cum să fac să nu mai apară.Dacă puteți să ma ajutați văă multumesc muult!Fundăă.

3 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Virusul cel mai probabil e in caluclator nu pe facebook. Incearca sa iti soti un antivirus sa iti scanezi calculatorul. Daca nu incearca si pe facebook in stanga la aplicatii ceva si poate merge de acolo sa blochezi aplicatia respectiva dar nu cred ca e posibil. Cel mai probabil virusul e in calculator

| Xtreme554 explică (pentru Dana211):

De fapt nu am virusi ptc numai pe un singur fb imi facea fite.Dar or'cum nu imi mai aparee rahat'uu ala.Mersi macar caa te-ai deranjat sa scrii.:X

| AndraGomez2002 a răspuns:

De fapt am citit si am vazut si la TV ca toti acesti virushi vin de la aplicatii de genu ce job ti se potriveste, nu le mai folosi si vei vedea ca nu vei mai avea virushi