| PikaPikachu a întrebat:

Heey! Am si eu o problemuta cu laptopu (compaq). De cateva zile se tot inchide in timp ce umblu pe el. De fapt nu se inchide, se inchide doar ecranu cateva secunde, iar apoi se deschide unde am ramas si imi zice ca windowsul s-a oprit, dar a repornit. Am reintalat windowsul, dar tot degeaba, iar de dus la un service nu prea am timp. Stie cineva ce pot sa ii fac? big grin

Răspuns Câştigător
| RoccoSuasito a răspuns:

Probabil e de la driverul placii video. Vezi ce placa video ai si instaleaza ultimul driver aparut pentru ea. Daca nu sti ce placa video ai, instaleaza GPU-Z ca iti arata toate datele despre placa.