| gingergirl1 a întrebat:

Heey! Stie cineva cum se schimba poza de profile de pe YouTube? Fundawinking
P.S:scuzati categoriahappy

5 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Buna, poza o schimbi in google. cum deschizi pagina google si dai schimba poza de profil sau cu se numeste, in fine, sper sa fie ok happy

| FantaZEW a răspuns:

Da,Setari si acolo sub poza scrie schimbati apesi acolo si alegi poza ^^ funda? puppy dog eyes

| Gabriel123tecu a răspuns:

Du-te pe gmail.Scrie e-mail-ul de le YouTube pe gmail si acolo o sa ili schimbi.

| msilvia a răspuns:

In coltul din dreapta, sus al ecranului ai poza cu tine. Dai click pe ea si dupa dai click pe profile unde o sa intri desigur in profilul de utilizator, acolo dai click pe imagine ...si asta e tot happy

| Punctsidelacapat a răspuns:

Canalul meu --> Setarile canalui ( sub iconita YouTube ). Unde scrie Avatar dai Eliminati si iti pui altu.