| mad93 a întrebat:

Sall! Am un laptop Lenovo 3000 n200 si zilele trecute i-am rupt butonul care activa bluetooth-ul si wireless-ul. Vreau sa stiu daca mai pot sa activez cele 2 functii(bluetooth si wireless). Ms anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din laptop, normal n-ai cum sa le mai activezi, numai daca gasesti vreun program special care face bind altor taste spre system gen alt+f4 ca exemplu, sa activeze wireless... butonul respectiv dadea power la niste device-uri, nu la soft, deci sansele sunt slabe. Incearca totusi sa apesi butonul folosind ceva metalic gen un cap de cui, un varf de ac, ar trebui sa mearga.

| iianapikiki a răspuns:

Te rog sa-mi spui si mie unde se gaseste acel buton on/off wifi/bluetooth la n200.Multumesc anticipat