| Dumytraş_Berbecuţ_1906 a întrebat:

Hei All e urgenta mare! Daca imi resetez tableta, se poate intampla ceva grav? Gen:Sa nu-mi mai mearga? !

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

In afara de pierderea toate datelor, aplicatiilor si tot ce aveai in acea tableta, nu se poate intampla nimic grav, linisteste-te! happy
Bft!

| Dumytraş_Berbecuţ_1906 explică (pentru Jipa95):

Https://www.facebook.com/bog.steaua da-mi cerere de prietenie pe fb plzz sa mai vorbim!

| IonutH98 a răspuns:

Salut,am o tableta si i-am dat "revenire la setarile din fabrica" (e un fel de reset) si iti face tableta ca noua doar ca pierzi toate datele din ea cat si de pe card(daca ai)...

| Dumytraş_Berbecuţ_1906 explică (pentru IonutH98):

Unde ai intrat sa dai?

| Jipa95 a răspuns (pentru IonutH98):

Datele de pe cardul sd nu se vor pierde, ci doar cele din memoria interna a tabletei. Cardul sd see formateaza separat.

| Dumytraş_Berbecuţ_1906 explică (pentru Jipa95):

Frate eu de aceea am zis ca pot pati ceva grav ca-mi resetez tableta, eu am resetat-o doar pentru ca aveam o problema "Aplicatia nu este instalata" asa imi aparea cand instalez jocuri, dar si acum dupa ce am resetat-o am problema asta! Ma poti ajuta?

| IonutH98 a răspuns (pentru Dumytraş_Berbecuţ_1906):

Intrii in setari si cauti acolo sa uitate pe internet ca difera de la telefon la telefon...