| IAmSoDifferent a întrebat:

Hei. am avut o parola la un Samsung star 2 si am vrut sa o schimb si am pus steluta " * " si am inchis telefonul` sa vad daca s`a schimbat. ok. cand am vrut sa deschid telefonul` am pus parola pe care o schimbasem si imi zieca "caracter incorect". apoi am pus parola cum o aveam inainte imi zicea "parola incorecta" ce sa fac sa`mi recuperez parola? Vreau un raspuns cat mai detaliat. Multumesc :* Funda

2 răspunsuri:
| HeadShotttttt a răspuns:

Dai pe SOS te va ajuta. daca nu.te duci cu el la magazin de unde l-ai luat si o sa incercati sa-l reparati, nu-ti recomand pin pentru ca se poate uita, daca il dezactivai acum nu mai aveai probleme..Cu ce te ajuta pin-ul ala? Daca cineva vrea sa se uite la tine prin tel umbla cand e pornitwinkingSa nu mai repeti greseala asta.La parola nu se iau in considerare caracterele alea, deci parola o sa fie tot timpul gresita. Sper ca te-am ajutat.Bye.

| dydya118 a răspuns:

Adica nu iti mai merge telefonul fara parola? Eu am mai patit asa, iti sugerez sa mergi la magazinul de unde ai cumparat telefonul si cartela, si acolo ti se v-a recupera parola in nici 5 minute. Nu costa nimic, e gratis