| SmileyyXD a întrebat:

Vreau să îmi recuperez id-ul şi nu mai ştiu răspunsurile la întrebările de siguranţă. Prima oară am vrut să schimb parola. A mers dar după ce am încercat id-ul cu noua parolă zicea că este incorecta. Apoi am dat la Forgot Password şi in loc de întrebări îmi cerea email-ul alternativ şi am schimbat-o aşa din nou. După iar îmi zicea că nu e corectă parola.Acum dacă vreau să schimb îmi cere răspunsurile la acele întrebări iar eu nu le mai ştiu.
Mulţumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Nu cred ca mai ai ce sa faci, mai bine fa-ti alt id si scapi de probleme.

| SmileyyXD explică (pentru CrissuCristina):

Pai am facut altul dar nu mai am id-urile prietenilor straight face

| LittleMønster a răspuns:

Cred ca s-a zis cu id-ul tau. Data viitoare scrie raspunsurile intr-un carnetel caci nu se stie cand ai nevoie de elewinking