| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am la facebook cronologia noua, si m-au etichetat diferite peroane in poze si eu le-am ascuns de pe cronologie dar vreau sa le sterg de tot, adica ticheta, dar nu imi mai apare, cine sti cum? funda logic

Răspuns Câştigător
| Zendayya a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti sterge o eticheta dintr-o poza care nu este a ta. Dar poti sa ii spui prietenului care te-a etichetat sa stearga eticheta pentru ca el o poate sterge happy

2 răspunsuri:
| Zendayya a răspuns:

Nu am prea priceput... Vrei sa stergi poza din cronologie sau vrei sa stergi eticheta din poza? Si ce nu iti mai apare? Fii mai explicit... happy

| KMaddieK a răspuns (pentru Zendayya):

Vreau sa sterg eticheta din poza, dar am sters poza de pe cronologie si nu imi mai apare sa ma sterg, daca am vazut bine laughing, si nu stiu cum sa o sterg

| Zendayya a răspuns (pentru KMaddieK):

Din cate stiu eu nu poti sterge o eticheta dintr-o poza care nu este a ta. Dar poti sa ii spui prietenului care te-a etichetat sa stearga eticheta pentru ca el o poate sterge happy