| cioco1tweety a întrebat:

Hei..am nevoie urgenta de un program..ca sa ma sterg din lista de mess a cuiva..cine imi recomanda un site de unde il pot lua "free" si fara virus..multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| AlexandruDanu a răspuns:

Http://www.vizgin.com/remover.php
Iti recomand mai intai sa incerci pe un ID fictiv, fiindca iti cere si parola, ceea ce de altfel e oarecum normal, fiindca trebuie sa acceseze contul tau pentru a sterge IDul, dar nu stiu cat de sigur e. Eu nu am avut nevoie sa il folosesc.

5 răspunsuri:
| cioco1tweety explică:

Mda.mersi bizzare.doar ca eu incercam sa o fac asa.mai "subtil"laughing, sa nu creada omu ca sunt de neam rautongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa programele alea ca majoritatea sunt periculoasetongue
Mai bine da tu ignore si ai rezolvat problematongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau... eu am avut un program care mergea cu adevarat) dinasta k eu am incercatwinking... da nu mai stiu unde icrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca acest site;) http://www.romaniazone.ro/? p=1438

| Presedinte a răspuns:

Incearca acest site ;) http://www.romaniazone.ro/?p=1438