| Daaanciu a întrebat:

Hei. am o camera foto digitala din norvegia, advent mp5 ii zice. a mers perfect, si dintr-odata s-a inchis. acum, cand incerc sa o pornesc, are un led rosu care se aprinde si se stinge, nimic mai mult. ceva pareri?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Poate bateria e descarcata. Daca ti-a mers pana acum si s-a oprit brusc, atat timp cand nu i-ai facut nimic (ex: scapat din mana, varsat lichide pe ea, inchidere fortata), nu cred sa fie o problema grava.
Primul pas e sa ai bateria incarcata. Vezi pe urma cum se manifesta.