| 151999 a întrebat:

Hei! Am o intrebare,de ce atunic cand incerc sa intre pe internet, ca sa imi configurez roouter-ul nu ma lasa? adica intru pe 192.168.1.2,si nu imi apare nimic...ce sa fac ca sa mearga? ( am windows XP Profesional )

P.s. Router-ul es serioux SRX-WR150WH
Multumesc anticipat, dau funda

8 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Incearca cu 192.168.1.1

| 151999 explică (pentru Vanqu1sh):

Am incercat, dar asa imi apar setarile pentru modem

| 151999 explică (pentru Vanqu1sh):

Am incercat, dar asa imi apar setarile pentru modem.ce-as putea sa fac altceva?

| K0sti a răspuns (pentru 151999):

Care modem?

| Vanqu1sh a răspuns (pentru 151999):

Pai cum adica ma, tu bagi aia si iti apar setarile pentru modem? pai router-ul nu e conectat la pc? sau tu le ai conectate pe amandoua? ca nu inteleg

| stefanvladvlad a răspuns:

Xp e cam vechi eu te sfatuiesc sa instalezi altul

| cotinel a răspuns:

Incearca si :
Daca nu inseamna ca ai problema cu ruterul

| 151999 explică:

Am incercat, dar imi aoar setarile pentru medem, ce as utea sa fac?