| anonsiam a întrebat:

Hei. Am o intrebare pentru cei care joaca Sims 3 Roaring Heights. Mi-am cumparat setul si am codul, dar nu stiu ce sa fac cu codul! Va rog, am dat 80 de lei degeaba, sad
Va rog, funda

8 răspunsuri:
| Marily1997 a răspuns:

Cind descarci jocul acolo trebuie sa apara niste patratele in care trebuie sa pui codul scrie codul acolo si gata.

| anonsiam explică (pentru Marily1997):

Hello -_- Jocul asta nu are DVD, il descarci onlline cu ajutorul unui cod. Nu-s chiar asa proasta.

Răspuns utilizator avertizat
| Marily1997 a răspuns (pentru anonsiam):

Eu am Dragon Valley si l-am descarcat de pe internet si tot trebuie cod.Si orasele au disc eu am Hidden Springs pe disc.

| anonsiam explică (pentru Marily1997):

Da, asa e, dar orasele au doar cod, fara disc. Si nu stiu unde sau pe ce site sa pun codul, ca pe instructiuni mi-a dat un link care nu exista happy

| Marily1997 a răspuns (pentru anonsiam):

Cauta pe google eu am cautat cind voiam sa descart dragon valley si am gasit.

| IamFuckingHappy a răspuns:

Pai, cand incepi sa instalez jocul, iti apare sa scrii codul. Nu ai incercat sa-l instalezi?

| simonik6246 a răspuns:

Parfumul Clive Christian Imperial Majesty.