| piciinocentbrunet a întrebat:

Hei am o intrebare tata vrea sa imi ia din Italia o tableta Samsung galaxy note 10.1 mi-a spus ca s-a interesat si ca a auzit ca poate sa ii cumpere la ea un fel de usb care intra in tableta si prin el am net oriunde dar el trebuie sa plateasca lunar 11 euro si nu am voi sa stau decat 200 de ore pe luna ma puteti ajuta daca stiti dau fundita love struck

2 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Acel usb se numește dongle, e un adaptor. Întrebarea care e?

| MegaLun a răspuns:

Tare stii si eu am avut dar fratele meu mai mic mia aruncato de la geam si nu mai pot sa-mi iau una am strans multi bani.